Historie představení

REZ-ERVACE Cirkus Mlejn – performance Drážďany

K. O. City – Klára Hajdinová/Linda Straub – autorský audiowalk anebo kterak jsme se potýkali s covidem v rouškovém království
(režie: Linda Straub)

Macchine all´in Circa Circo all´in Circa (Itálie, různé divadelní scény v regionu Friuli)
(režie: Davide Perissutti)

Baron Prášil V.O.S.A.Theatre – festival Cirk Uff
(režie: Kateřina Pokorná, Jakub Folvarčný)

Audiobus – site specific projekt v rámci festivalu Terminal 2019 (Udine)
(autoři: Zero Idee)

Bibi2Circo Frico – autorský projekt
(supervize: Davide Perissutti)

Alice in Wonderland – Amanitas fire theatre – Festival Veregrastreet Montegranaro

Sen noci svatojánskáDivadlo na Fidlovačce
(režie: Kateřina Dušková)

Prodaná nevěsta Národní divadlo
(režie: M. Švecová)

Aci, Galatea e Polifemo – Zámek Nové Hrady – festival Smetanova Litomyšl
(režie: D. Beneš)

CircodeCirque Lanka – Viharamahadevi parc Colombo (Sri Lanka)

RamayanaCirque Lanka – Viharamahadevi parc Colombo (Sri Lanka)

Létající balón V.O.S.A. Theatre – Turecko Antalya Expo

Don Tabarano – Barokní divadlo na zámku v Českém Krumlově
(režie: M. Švecová)

FunusBratři v tricku – Jatka 78
(režie: V. Riedlbauchová)

Imaginácie – site specific performance Košice
(režie: L. Blaškovičová)

Smolíček – Divadlo Minor
(režie: Eva Leiweberová)

Frico Take Away Circo Frico – autorský projekt

Pygmalion – Zámek Nové Hrady v rámci festivalu Smetanova Litomyšl
(režie: M. Švecová)

Divá Bára – Nové divadlo v Plzni
(režie: J. Seydler)

M.E. – Taking Off Company
(režie: L. Málková)

Havrane z kamene Městské divadlo Karlovy Vary
(režie: J. Seydl)

Imaginácie – site specific Košice
(režie: L. Blaškovičková)

7 proti Thébám Rockopera
(režie: R. Štolpa)

DynamoCirkus Mlejn
(režie: I. Ianti)

Čaj u pana senátoraNárodní divadlo
(režie: L. Smoček)

Vysoké sněníV.O.S.A.Theatre

Vánoční koleda Divadlo Hybernia
(režie: O. Sokol)

DoGalaTri-in-verse – Site specific Axa in Action

OblíbenciTaking Off Company – Palác Akropolis
(režie: L. Málková)

Sněhová královna – Divadlo Horní Počernice
(režie: A. Ptáčková)

Ženský boj -Přírodní divadlo Horní Počernice
(režie: V. Stoklasa)

Sen noci svatojánské – Divadlo Meteorit Bratislava
(režie: R. Csontos)

Richard III. – Divadlo Meteorit Bratislava
(režie: R. Csontos)

Popoluška – Divadlo Meteorit Bratislava
(režie: R. Csontos)

Na skle malované – Divadlo A. Dvořáka v Příbrami
(režie: M. Pacek)

Sestup Orfeův – Pidivadlo
(režie: J. Fréhar)

Cabaret – Pidivadlo
(režie: M. Pavlík)

Kráska a zvíře Klap DDS – studio Švandova divadla
(režie: V. Pospíšilová)

Úklady a láska – Národní divadlo
(režie: J. Nebeský)

Stranou stran DDS – studio Švandova divadla
(režie: P. Butko)

Chtěl bych svítit lidstvu dál DDS – studio Švandova divadla
(režie: M. Pospíšilová)